wood-pergola
צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם הפרגולות

פרגולה עץ מחיר הכי זול בארץ – החל מ350₪ בלבד

חשיבות פרגולת העץ

אחת מתוספות הבנייה הנפוצה ביותר בבתים פרטיים, במרפסות ובמשטחים ציבוריים ומשרדיים היא פרגולה בכלל ופרגולת עץ בפרט. הפרגולה, היא מבנה העשוי מעץ, אלומיניום או ברזל, ובאמצעות עיבוד וליטוש מקצועי הפרגולה מספקת מעין תוספת של אזור מוצל בצמוד לבית.

לבד מהיות הפרגולה אמצעי בידוד וקירור בתקופות הקיץ הלוהטות המאפיינות את האזור שלנו, הפרגולה משמשת כחזית יפה לבית בפן האסתטי, ועיצוב וצביעה נכונה של פרגולה, יעניקו לבית שלכם מראה ייחודי, אלגנטי ומהודר.

לבד מהפן האסתטי, הפרגולה משמשת כמקום ישיבה נעים להירגעות, לארוחה משפחתית משותפת תוך ניצול מזג אוויר אביבי, ועבור ציבור שומר מסורת, משמשת הפרגולה נוסף על כל אלו כשלד עליו ניתן לבנות סוכה בחג הסוכות ביתר קלות.

ישנו מגוון רחב של צורות בנייה, חומרים וסגנונות מהן מורכבות הפרגולות. אך, הפרגולה הנפוצה ביותר היא פרגולת עץ. לפרגולה זו יתרונות רבים, החל מהפן האותנטי אותו היא מוסיפה לבית, וכלה בקלות ובמהירות הבנייה של פרגולה כזו.

מכיוון שבעת חיפוש אנשי מקצוע לבניית הפרגולה, אנשים נוטים להסתבך, חברת "פרגולה מאסטר" מציגה בפניכם בצורה פשוטה ובהירה את המידע אודות פרגולה עץ.

סוגי העצים

לשם בניית פרגולה מעץ, ישנם כיום כמה סוגים עיקרים של חומרי גלם, אודותיהם נפרט בפניכם ואף נדגיש את יתרונותיו של כל עץ וחסרונותיו.

עץ גושני

סוג העץ הראשון ממנו עשויות הפרגולות ואותו נציג בפניכם , הוא "עץ גושני". הקורות מהוקצעות מגזעי עצים שלמים, ויכולות להגיע לגובה רב, עד כ- 12 מטרים.

הקורות מגיעות עם חזות מחוספסת ובעלת בליטות, שאריות מגזע העץ המקורי. לעיתים, הקורות יגיעו עם מראה חלק ונקי, והבליטות יופיעו רק לאחר זמן. חזות זו, מהווה יתרון שכן היא משווה לפרגולה מראה מקורי ואותנטי במידה רבה יותר מחומרי גלם אחרים.

העובדה, שקורות העץ הגושני עשויות מגזעים שלמים, ולא עברו עיבוד רב מדי, מעניקה לקורות עמידות ויציבות רבה.

ישנם שלושה סוגים מרכזיים של עץ גושני. הסוג הראשון הוא העץ הגושני הלבן. עץ זה מיובא מאירופה וכשמו כן הוא, בעל גוון לבנבן. השימוש בעץ זה הוא הנפוץ ביותר עקב מחירו הזול יחסית לעצים אחרים. סוג נוסף הוא "עץ הדאגלס פייר", שגזעו בעל גוון הנוטה לוורוד. בנוסף לעצים אלו, נעשה לפעמים שימוש בעץ אלון גושני. עץ זה מיובא מארצות הברית ואירופה, וידוע כחומר גלם בעל אלגנטיות ועמידות רבה.

עץ רב שכבתי

סוג עץ נוסף, ממנו נעשות פרגולות עץ, הוא "עץ רב שכבתי". עץ זה מיוצר בתהליך מיוחד של עיצוב, ליטוש ודחיסה של מספר עצים, שבסופו מיוצרות קורות עץ בגדלים ורוחב שונים.

היתרונות של קורות מסוג זה הם שניים. הראשון, הוא העלות הנמוכה יחסית של קורות עץ מסוג זה, ביחס לפרגולה העשויה מעץ גושני. היתרון השני הוא, החזית החלקה והאלגנטית יותר שנוצרת כתוצאה מהשימוש בקורות מסוג זה, ביחס לחזית הגסה יותר שמעניק העץ הגושני.

חסרונותיו הגדולים של עץ זה, הם יכולות העמידות של קורות העץ, שנמוכות בצורה משמעותית ביחס לשל העץ הגושני. ובנוסף, קיים צורך בעת בנייה בעץ זה, להשתמש במספר רב של קורות מכיוון שקורות אלו נוטות מעט להתעקם.

עלויות

עלויות בניית פרגולה עץ, ינועו בטווח של מ- 350 ש"ח, עד ל- 650 ש"ח למטר רבוע, כתלות בסוג העץ ממנו תבחרו להרכיב את הפרגולה שלכם. (פירוט נרחב יותר תמצאו במחירון המלא והמעודכן שלנו)

כך, בעזרת "פרגולה מאסטר" והנתונים שלפניכם, תבנו את הפרגולה המתאימה ביותר והיפה ביותר לבית שלכם.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: