פרגולה בגינה
צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם הפרגולות

פרגולה חשמלית מחיר החל מ799₪ בלבד

הגינה שלנו משמשת אותנו פעמים רבות בחיי היום יום שלנו כאשר אנו מארחים אורחים, אוכלים ארוחות משפחתיות או סתם נהנים באוויר הפתוח. בקיץ הישראלי, השמש הקופחת מקשה עלינו לשהות בגינה, מסנוורת ומחממת אותנו.

חשיפה ארוכה לשמש עלולה להיות מסוכנת ולא נעימה ולכן מומלץ ליצור שטחים מוצלים וקרירים בגינה. ההצללה בגינה תאפשר לכם לשהות בחוץ בחופשיות, לארח אורחים ולאכול ארוחות משפחתיות בלי לסבול מהחום והאור החזק. כיום, קיימים פתרונות הצללה רבים ששומרים על הגינה מוצלת ונעימה.

אחד מפתרונות ההצללה המומלצים והפופולריים כיום הוא הפרגולה החשמלית. לפרגולה החשמלית יתרונות רבים והיא מסייעת לנו לשמור על הגינה נעימה תוך התאמה אישית לצרכים ולתנאי מזג האוויר. במאמר זה נסביר מהי אותה הפרגולה ונעניק לכם מספר טיפים שחשוב לדעת טרם רכישה של פרגולה כזו.

סוגי פרגולות חשמליות

בפרגולה מאסטר ניתן למצוא שני סוגים מרכזיים ופופולריים של פרגולה חשמלית:

  • פרגולה מתכווננת: לפרגולה זו יש שלבים מתכווננים שניתן להתאים בעזרת שלט רחוק. השלט מאפשר לנו לווסת את כמות השמש שנכנסת בין השלבים ולהתאים אותה לצרכים שלנו ולתנאי מזג האוויר. פרגולה זו תספק לכם הגנה מגשם, חום ואור בהתאמה אישית. אם מדובר ביום קיץ חם, ניתן לאטום לחלוטין את הפרגולה וכך להנות מאזור מוצל ונעים. לעומת זאת, אם מדובר ביום חורף קריר, ניתן לכוון את שלבי הפרגולה כך שתיכנס מעט שמש חמה ונעימה.
  • פרגולה מתקפלת: הפרגולה המתקפלת מאפשרת לנו התאמה של ההצללה לצרכים שלנו. הפרגולה הזו מתקפלת בעזרת מנוע חשמלי נוח ופשוט לתפעול. לפרגולה זו יש יתרונות רבים. הפרגולה מאפשרת לנו לפתוח אותה גם בימים חמים וכך לאוורר ולרענן את הגינה ולא להרגיש חנוקים בה. בנוסף, ניתן לשלב תאורת לד בפרגולה בקלות.

שני סוגי הפרגולה החשמלית מאפשרים הצללה יעילה ואיכותית בהתאמה אישית. הפרגולות החשמליות פועלות בעזרת מנוע חשמלי פשוט, יעיל, איכותי וקל לתפעול. הן ישדרגו את הגינה שלכם ויהפכו את השהייה בה לנעימה ומהנה יותר בכל תנאי מזג אוויר.

כיצד תבחרו פרגולה לגינה שלכם?

על מנת להפוך את הגינה שלכם לאיזור מוצל, נעים ומהנה, עליכם להשקיע מחשבה רבה בבחירה שלכם. ראשית, עליכם לברר מהו גודל וצורת הפרגולה החשמלית המתאימים לכם. מדדו את הגינה שלכם בצורה מקצועית ובררו מהם הצרכים האישיים שלכם. כאשר אתם בוחרים את גודל הפרגולה, התחשבו בגובה ובשטח הדרושים לכם. ודאו שהפרגולה מאפשרת תנועה חופשית בגינה ומספקת צל לשטח שמתאים לכם.

לאחר מכן, עליכם להחליט האם אתם מעוניינים בפרגולה עומדת או תלויה. פרגולה עומדת הינה פרגולה שנשענת על 4 עמודים יציבים. פרגולה תלויה לעומת זאת, הינה פרגולה שנשענת על קיר חיצוני ועל 2 עמודים נוספים שמעניקים לה יציבות. עליכם להחליט איזו פרגולה מתאימה לגינה ולצרכים האישיים והמשפחתיים שלכם.

לבסוף, עליכם לבחור עיצוב לפרגולה. מעבר להיותה אמצעי הצללה יעיל, הפרגולה מהווה אלמנט עיצובי יפה ומרשים שישדרג את מראה הגינה שלכם. כאשר אתם בוחרים פרגולה חשמלית, עליכם לבדוק שהעיצוב הכללי שלה מתאים לעיצוב הגינה ושהצבעים שלה יוצרים הרמוניה יחד עם הצבעים השולטים בגינה.

מתקשים לשהות בגינה בימי הקיץ החמים? השמש הקופחת מקשה עליכם להנות בגינה? מעוניינים באמצעי הצללה יעיל שתוכלו להתאים לתנאי מזג האוויר ולצרכים שלכם? אנו ממליצים לכם לרכוש פרגולה חשמלית מפרגולה מאסטר ולהנות מהצללה יעילה ואיכותית. בעזרת הפרגולה תוכלו להנות משהייה באוויר הפתוח ללא השפעה של התנאים החיצוניים.

פרגולה חשמלית מחיר

אין ספק כי רכישה של פרגולה כזו היא הוצאה לא קטנה, ולכן חשוב לבדוק היטב את השטח, ולהבין מי בעל המקצוע המתאים עבורכם. בפרגולה מאסטר דאגנו לכם למחירים הטובים ביותר, אותם תוכלו למצוא במחירון הפרגולות המלא שלנו.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: