jerusalem
צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם הפרגולות

פרגולה בירושלים, פרגולה עץ, פרגולה אלומיניום החל מ350₪ בלבד

כשאנו מחפשים פרגולה בירושלים, עלינו לבצע בחירה נכונה הן מבחינת הפרגולה והן מבחינת בעל המקצוע שבו נבחר.
התקנת פרגולה נמנית על השירותים הפופולאריים ביותר בכל ימות השנה, והיא מאפשרת לנו פתרון יעיל כנגד שמש, גשם ולכלוך בגינה שלנו.
בהתאם לביקוש הרב, ניתן למצוא היצע עצום של בעלי מקצוע בתחום הפרגולות, והמאמר הבא נועד לעשות לכם סדר בבלגאן, ולהעניק לכם את המידע שאתם צריכים לקראת רכישת הפרגולה שלכם.

מדוע אנו צריכים פרגולה בירושלים?

מהם היתרונות שטומנת בחובה פרגולה בירושלים?

מניעת חדירה לפרטיות
גם כשאנו בגינה החיצונית שלנו, אנו עדיין מעוניינים במידה מסוימת של פרטיות.
אנשים רבים מתקינים פרגולה גם כדי לאפשר לעצמם עוד קצת פרטיות, ולמנוע מבטים חודרניים של שכנים חטטנים.

הפחתת הלכלוך
באופן טבעי, הגינה שלנו חשופה לעלים, ענפים, צואת ציפורים, אבק ועוד.
כשאנו מתקינים פרגולה, היא "סופגת" חלק ניכר מהלכלוך, ומונעת ממנו להגיע אל האזור שמתחת לפרגולה. באופן זה, באפשרותנו להפחית באופן משמעותי את התדירות שבה אנו מנקים את הגינה שלנו.

שיפור נראות הגינה
פרגולה מהווה גם פריט דקורטיבי, שיכול לשדרג משמעותית את נראות הגינה שלנו!
לכן, כשאנו בוחרים פרגולה חשוב להתייעץ עם איש מקצוע, ולהתאים את הפרגולה שתשלב באופן ההרמוני ביותר בגינה שלנו. (תוכלו לקרוא גם: פתרונות הצללה לגינה)

הגנה משמש \ גשם
לבסוף נציין את הסיבה שהיא כנראה העיקרית מכולן – הגנה מפגעי האקלים השונים.
מדינת ישראל התברכה בימי שמש רבים, וחשיפה ממושכת לשמש היא אינה נעימה וגם מזיקה לבריאות בטווח הארוך.
כשאנו מתקינים פרגולה בגינה שלנו, אנו יכולים ליהנות מהשמש באופן מדוד ומבוקר.
בימים הגשומים של השנה, הפרגולה מאפשרת לנו הגנה מפני הגשם, ותחתיה ניתן גם להניח ציוד שאנו לא מעוניינים שיירטב.

בחירת פרגולה בירושלים

השוק מציע סוגים רבים של פרגולות מחומרים שונים, ובעלויות שונות, ואספנו עבורכם את המידע על הפרגולות הנפוצות ביותר:

פרגולה עץ
פרגולת עץ היא הנפוצה ביותר בקרב האוכלוסייה, וזאת מכיוון שהיא זולה, ובעלת מראה אסתטי וטבעי. מדובר בפרגולה עמידה בכל תנאי מזג האוויר, וכזו שמעניקה לנו בילוי נעים בגינה בכל פעם שנחפוץ בכך.

פרגולה אלומיניום
פרגולת האלומיניום היא מעט יקרה יותר מפרגולת העץ, אך היא מתאפיינת בעמידות גבוהה במיוחד. פרגולת אלומיניום היא בעלת מראה חדשני ואלגנטי, ויש להתאים אותה באופן חכם לגינה שלנו, כך שהיא לא תפגע בנוף הטבעי. מכיוון שפרגולת אלומיניום היא פשוטה מאוד להתקנה, אנשים רבים בוחרים להתקין אותה בכוחות עצמם!

פרגולה חשמלית
פרגולה חשמלית מעניקה לנו מראה אלגנטי ואסתטי, לצד נוחות טכנולוגית מהדרגה הראשונה. בין אם מדובר בפרגולת תריסים, ובין אם מדובר בפרגולה נפתחת – מנגנון חשמלי יאפשר לנו לשלוט בה, ולקבל את רמת ההצללה המתאימה לנו באותו הרגע.

השיקולים בבחירת פרגולה בירושלים

כדי להבין איזה סוג של פרגולה הכי מתאים לבית שלכם, אתם צריכים לבדוק מה הם הצרכים המדויקים שלכם, שאותם הפרגולה צריכה למלא:

 • בדקו אם האזור שמעליו אתם מתקינים את הפרגולה בירושלים עשוי לשמש אתכם גם בימות החורף. אם כן, כדאי לקחת בחשבון את האפשרות לבנות פרגולה המאפשרת סגירה בימות החורף הקרים והגשומים וכך להרוויח שימוש כפול לפרגולה אחת.
 • מהו גודל השטח שיש לכם עבור התקנת הפרגולה? יש פרגולות שאפשר להתקין רק במקומות גדולים ורחבים לעומת פרגולות שצורתן מתאימה רק להתקנה של פרגולה קטנה. בחרו את האופציה שמשרתת אתכם הכי טוב.
 • איפה אתם מתקינים את הפרגולה? פרגולה יכולה להישען על קיר אחד, או להיות תלויה בין שני קירות, או לעמוד על 4 רגליים באופן עצמאי. איזה מהסוגים מתאים למיקום שבו הפרגולה שלכם מיועדת להיות?
 • מה מצב השטח שלכם? גם לצורך התקנת פרגולה בירושלים, יש להכין שטח מרוצף עם דק, עם מרצפות, או יציקת בטון. אם כבר יש לכם שטח מוכן בחצר, כדאי לשקול התקנה של הפרגולה מעליו, כדי לחסוך בעלויות.
 • איזה סוג של חומר גלם אתם רוצים עבור הפרגולה שלכם? יש סוגי עצים שהם יקרים מאוד ולכן גם מחיר הפרגולה יעלה, אבל תקבלו פרגולה עמידה וחזקה לזמן רב יותר. יש גם פרגולות אלומיניום, אשר כמעט שאינה צריכה תחזוקה כלל, אך יש לה חסרונות אחרים ועוד.
 • האם אתם רוצים פרגולה עם מנוע חשמלי להסטה קלה של התריסים, לפתיחה וסגירה של קורות העץ ועוד. (מה שנקרא גם פרגולה חשמלית)
 • האם אתם רוצים חיבורי חשמל לצורך התקנת תאורה מובנית, מאוורר תקרה וכן הלאה?

כפי שניתן לראות, מגוון האפשרויות הוא עצום ואפשר לבחור סוגים רבים ושונים של פרגולות, עם מאפיינים שונים ומגוונים. הכי חשוב שהפרגולה תתאים לשיקולים ולצרכים שלכם, כדי שתהנו ממנה לטווח ארוך.

יתרונות ייחודיים של פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום הם מוצר חדש יחסית, שנכנס עם הזמן לשוק ותפס תאוצה בזכות שורה של יתרונות ייחודיים, המאפשרים להקים פרגולות עמידות וחזקות במיוחד:

 • אלומיניום הוא חומר עמיד מאוד, שאינו מושפע מנזקי מזג האוויר. הוא לא מחליד בחשיפה ממושכת למים, אינו מתחמם מהשמש ומחזיק מעמד גם בתנאי מזג אוויר קשים.
 • ניתן לעצב אלומיניום הכל צורה, צבע ומרקם שרוצים, ניתן אפילו ליצור אלומיניום דמוי עץ.
 • אלומיניום הוא חומר קל משקל ולכן התקנת הפרגולה קלה יחסית. בנוסף, החיבורים לא נשחקים בגלל המשקל וכמעט שלא קיימת בכנת קריסה.
 • אלומיניום אינו פגיע כלל בפני מזיקים.

איך מחליטים אילו מאפיינים צריכים להיות לפרגולה בירושלים?

מדובר על אפשרויות רבות מאוד, ללא ספק. משום כך, הדרך הבטוחה ביותר לבחור את המאפיינים הנחוצים עבור הפרגולה שלכם בירושלים היא על ידי התייעצות עם בעלי מקצוע מתאימים.

אנשים בעלי ניסיון רב, ידע והבנה בתחום, יכולים לייעץ לכם בצורה מיטבית לגבי בחירה נכונה של חומרי גלם, עיצוב מתאים, שיטת התקנה נכונה, בניית הבסיס היציב ביותר ועוד.

מה חשוב לזכור לקראת רכישת פרגולה בירושלים?

השיגו המלצות אמינות
הדרך הטובה ביותר לבחירת איש מקצוע, היא קבלת המלצה ממקור ראשון של בן משפחה או חבר. גם אם אין ביכולתכם להשיג המלצה כזו, תמיד ניתן להצליב חוות דעת ממספר מקורות (פייסבוק, גוגל, אתר "מדרג") כדי לקבל תמונה אמינה יותר.

בדקו שמראה הפרגולה מתאים
מראה הפרגולה ישפיע רבות על אופי הגינה שלכם, ולכן חשוב לבחור בפרגולה המתאימה ביותר! במידה ואתם לא בטוחים, אל תתעצלו ודברו עם איש מקצוע שיעזור לכם בהתאמה.

חייגו אל בית העסק
לאחר שמצאתם בית עסק שעומד בדרישות שלכם, בצעו שיחת טלפון והתרשמו מהאדיבות, רמת השירות והמקצועיות. בשיחת הטלפון תוכלו גם לבקש הצעת מחיר מנומקת ומפורטת.

לסיכום

פרגולות בירושלים מגיעות במגוון עצום של עיצובים, חומרי גלם, התקנות, מבנים ותוספות. כדי לבחור את הפרגולה המתאימה לכם ביותר, כדאי להכיר היטב את האפשרויות הקיימות בשוק, להתאים אותן לרמת התקציב הרצויה לכם ולהתייעץ עם בעל מקצוע, שיודע כיצד לחבר את כל הפרטים וליצור עבורכם את הפרגולה המושלמת.

אנו בפרגולה מאסטר נשמח לעזור לכם לבחור את הפרגולה המתאימה לכם, ואנו מבטיחים לדאוג לכם למחיר הטוב ביותר, ולשירות הטוב ביותר.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: