haifa
צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם הפרגולות

פרגולה בחיפה, פרגולה עץ, פרגולה אלומיניום החל מ350₪ בלבד

התקנת פרגולה בחיפה היא בין השירותים הפופולאריים ביותר, והביקוש לפרגולות הוא גבוה במהלך רוב עונות השנה. פרגולה מאפשרת לנו פתרון יעיל, זול ונוח לגינה או למרפסת, ומעבר לצל שהיא מעניקה לנו, יש לה עוד יתרונות רבים נוספים. בהתאם לביקוש הרב, ניתן למצוא בעלי מקצוע רבים העוסקים בתחום התקנת הפרגולות, ובמאמר הבא אספנו עבורכם מידע וטיפים שיאפשרו לכם לבחור בצורה נכונה.

יתרונות התקנת פרגולה בחיפה

זה נכון שפרגולה גורמת לנו לחשוב מיד על צל והגנה מהשמש, אך יש לה יתרונות רבים נוספים. מהם היתרונות העיקריים של התקנת פרגולה בחיפה?

מניעת לכלוך
כשאנו מתקינים פרגולה בגינה שלנו, אנו מעניקים לעצמנו אזור מוגן מפני לכלוכים טבעיים שונים. בין הלכלוכים האופייניים בגינה שלנו, נוכל למנות צואת ציפורים, אבק, עלים, פירות, ענפים ועוד. התקנת פרגולה בחיפה, מפחיתה משמעותית את התדירות שבה עלינו לנקות את הגינה שלנו.

פרטיות
רובנו אוהבים פרטיות גם כשאנו מבלים בגינה שלנו, והתקנת פרגולה בהחלט יכולה לעזור לנו בכך. פרגולה בחיפה מאפשרת חסימה מסוימת של שדה הראייה, ולכן מונעת משכנים מציצנים לצפות בנו כשאנו בגינה שלנו.

פן דקורטיבי
אסור לשכוח את הפן הדקורטיבי שהפרגולה מעניקה לנו, וזהו אחד הפקטורים החשובים בבחירת הפרגולה. הפרגולות מגיעות במגוון צבעים, צורות וחומרים, וכל אחד מהם משווה לגינה שלנו מראה אחר.

הצללה
לבסוף, הסיבה שהיא אולי החשובה ביותר – הגנה מפני השמש.
מדינת ישראל היא שטופת שמש, והחל מעונת האביב הימים מתחילים להיות חמים במיוחד. פרגולה המותקנת בצורה נכונה, תאפשר לנו ליהנות מהשמש במידה הרצויה, ותמנע נזקים בריאותיים בטווח הארוך.

סוגים של פרגולה בחיפה

יש מגוון סוגים של פרגולות, ואיש מקצוע יוכל לייעץ לכם על זו המתאימה ביותר לצרכים שלכם. ריכזנו עבורכם מידע על הפרגולות הפופולאריות ביותר:

פרגולת עץ
פרגולת העץ משתלבת בהרמוניה בכל גינה, ומקנה לה מראה טבעי ואסתטי.
אם נצרף את עניין הנראות לעובדה שמדובר בפרגולה הזולה ביותר, נוכל להבין מדוע היא כה נפוצה. פרגולת עץ מאפשרת לנו פתרון קבוע ויעיל כנגד שמש, גשם ורוחות, והיא לא ניזוקה בשום מזג אוויר.

פרגולת אלומיניום
פרגולת האלומיניום מעניקה לגינה שלנו מראה שונה מאשר פרגולת העץ, ולכן יש לשים לב כיצד אנו משלבים אותה בגינה כך שהדבר יתאים לאופייה. פרגולת אלומיניום מעט יקרה יותר מפרגולת העץ, והיא עמידה במיוחד בפני כל תנאי מזג האוויר. אופן ההתקנה הפשוט של פרגולה זו, גורם לאנשים רבים לרכוש אותה ולהתקין אותה באופן עצמאי.

פרגולה חשמלית
הפרגולה החשמלית היא המשוכללת ביותר, והיא מצוידת במנוע ומנגנון המאפשר התאמה שלה באותו הרגע. במידה ומדובר בפרגולה עם תריסים, המנגנון החשמלי יאפשר לנו לשלוט בזווית שלהם. במידה ומדובר בפרגולה בעל משטח אחיד, המנגנון יאפשר פתיחה וסגירה שלה לפי ראות עינינו.

למה לבנות פרגולה בחצר?

פרגולה היא פתרון הצללה אופטימלי, בנוי מעץ, או אלומיניום, שנהוג להקים בחצר, בגינה, או במרפסת, כדי למקם פינת ישיבה נוחה בצל, או כדי לספק לילדים פינת משחקים מוצלת ואפילו כדי לספק לרכב שלכם חניה מקורה, שתגן עליו מפני גשם ומפני שמש.

פרגולה היא לרוב מבנה יציב וחזק מאוד, מחזיק מעמד שנים ארוכות ומאפשר לכם ליהנות מהיתרונות שלה לטווח ארוך.

חוק הפרגולות בישראל

חוק הפרגולות ,החדש יחסית בישראל, מאפשר בנייה של פרגולה בכל שטח פרטי, אם גודלה אינו עולה על 50 מ"ר, או רבע משטח הקרקע הפנוי לבנייה.

לעיתים יש צורך באישור של מהנדס, או קונסטרוקטור לתכנון הפרגולה, אך אם אין צורך באישורים מיוחדים, אתם יכולים לקבל אישור אוטומטי אונליין לאחר מילוי של כמה טפסים מקוונים.

יחד עם זאת, חשוב לדעת כי רשויות מקומיות בישראל מתייחסות באופן שונה לנושא הפרגולות ולכן, כדי להתאים את הפרגולה שלכם גם לחוק המקומי, אתם צריכים לברר מה קובעת ועדת תכנון ובניה של היישוב שלכם בנושא.

בחירת חומר גלם לפרגולה שלכם

באופן מסורתי נהוג לבנות פרגולות מעץ. קיימים סוגים רבים של עץ, מתאים לבניית פרגולות, כמו אורן, טיק, איפאה, אגוז ועוד, אבל עם השנים עץ הפסיק להיות החומר הבלעדי לבניית פרגולות.

כיום אפשר לבנות פרגולות מאלומיניום דמוי עץ, או אלומיניום מעוצב בכל סגנון אחר שתרצו. מדובר על חומר גלם יקר יותר מעץ, אשר יש לו יתרונות רבים.

היתרון העיקרי של אלומיניום הוא כי חומר זה כמעט אינו צריך תחזוקה כלל.

הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר, אינו מחליד, אינו מתחמם בשמש, אינו מצריך צביעה לעיתים קרובות ועוד.

יחד עם זאת, גם אלומיניום דמוי עץ אינו מצליח להעביר את התחושה החמימה והטבעית של עץ טבעי ולכן רבים עדיין מעדיפים להתקין פרגולת עץ, למרות הצורך בתחזוקה רבה יותר.

מן הראוי לציין כי סוגים מסוימים של עץ, כמו איפאה למשל, נחשבים מאוד עמידים בפני פגעי מזג האוויר, כמו גם בפני מזיקים בזכות תכונות טבעיות מיוחדות של העץ ולכן, על אף שמדובר על עץ יקר יחסית, עדיין מדובר על חומר גלם טבעי, לרוב זול יותר מאלומיניום לצורך בניית פרגולות.

בחירת חברה לבניית פרגולה בחיפה

תכנון והתקנה איכותים של הפרגולה שלכם יחסכו לכם בעתיד הקרוב והרחוק התעסקות רבה עם תחזוקה, תיקונים, עלויות נוספות ועוגמת נפש רבה.

לעומת זאת, תכנון קפדני, מקצועי, שנובע מניסיון רב, יבטיח לכם פרגולה מתאימה לצרכים שלכם, בעיצוב שרציתם, שמחמיא לחצר ומשתלב היטב גם עם הסגנון העיצובי של הבית.

תקבלו פרגולה בחיפה עמידה היטב בפני התנאים הקיימים בחצר שלכם, בין אם יש אצלכם שמש ישירה לשעות רבות ובין אם יורד אצלכם גשם בלתי פוסק לאורך החורף.

תקבלו פרגולה שתספק לכם לא רק צל ויופי, אלא גם שקט נפשי לשנים רבות, חיסכון כלכלי משמעותי והנאה יומיומית מאלמנט משמעותי שנמצא אצלכם בחצר.

טיפים לקראת רכישת פרגולה בחיפה

בחרו את הפרגולה בעלת המראה המתאים
כשאתם מתקינים פרגולה או כל פתרון הצללה אחר לגינה, עליכם לבחור את זו שתשתלב באופן מושלם בנוף. במידה ואתם לא בטוחים, תמיד ניתן להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור לכם בנושא.

נסו להשיג המלצה ממקור ראשון
קבלת המלצה של בן משפחה או חבר, היא הדרך הטובה ביותר לבחירת בעל מקצוע.
במידה ואין באפשרותכם להשיג כזו, הצליבו חוות דעת אינטרנטיות ממספר מקורות שונים.

בצעו שיחת טלפון ובקשו הצעת מחיר
אל תדלגו על שלב שיחת הטלפון, מכיוון שהיא מאפשרת לנו להבין "עם מי יש לנו עסק". בשיחה תוכלו להתרשם מטון הדיבור, רמת האדיבות, וגם לבקש הצעת מחיר מסודרת. תוכלו גם להציץ במחירון הפרגולות המלא של פרגולה מאסטר

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: