פרגולה-אלומיניום
צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם הפרגולות

פרגולה אלומיניום מחיר הכי זול בארץ – החל מ400₪

הקיץ הישראלי מביא איתו שמש חמה וקופחת שמעיבה על השהייה באוויר הפתוח. כאשר אנו מעוניינים לצאת לגינה בקיץ, השמש הישראלית מפריעה, מסנוורת ומחממת אותנו ולכן אנו מעדיפים להישאר בתוך הבית הנעים. על מנת להנות בגינה ללא סבל שנגרם מההשפעות של השמש הקופחת, מומלץ להשתמש באמצעי הצללה יעיל ואיכותי.

אחד מאמצעי ההצללה לגינה הפופולריים והמומלצים ביותר הינו הפרגולה. הפרגולה מספקת צל איכותי לגינה, שומרת על טמפרטורה נמוכה ונעימה ומונעת הסתנוורות של השוהים בגינה. כיום, קיימים סוגים רבים של פרגולות לרבות: פרגולה מרחפת, פרגולת עמודים, פרגולה מעץ ופרגולה מאלומיניום.

במאמר זה נתמקד בפרגולת אלומיניום ונסביר על דברים חשובים שחובה לדעת טרם רכישה שלה.

מהם היתרונות והחסרונות של פרגולה אלומיניום?

לפרגולת אלומיניום יש יתרונות רבים. ראשית, פרגולת אלומיניום תקנה מראה מודרני ומעניין לגינה ותהפוך אותה ליפה ומרשימה יותר. יתר על כן, ניתן להזמין פרגולה אלומיניום בהתאמה אישית לגינה, לשלב בה תאורת לד ולבחור את סגנון הפרגולה המתאים לגינה. כך, תספקו לגינה את המראה המושלם שתמיד חמתם עליו. בנוסף, ההתקנה של פרגולת האלומיניום הינה פשוטה ביותר ולעיתים ניתן אף לבצע אותה באופן עצמאי ללא סיוע מקצועי. כמו כן, פרגולת אלומיניום הינה פרגולה עמידה שדורשת תחזוקה פשוטה מאוד.

יחד עם זאת, לפרגולת אלומיניום יש גם מספר חסרונות. לפרגולה הזו יש מראה פחות טבעי מפרגולת העץ. הפרגולה לא משלימה את המראה הטבעי של הגיה ומקנה לו מראה פחות אותנטי וטבעי. בנוסף, המחיר של פרגולת אלומיניום גבוה יותר מהמחיר של פרגולת עץ.

סוגי פרגולות אלומיניום

כאשר מדובר בפרגולת אלומיניום, עומדות בפניכם שלוש אפשרויות מרכזיות:

  • רכישת פרגולה עומדת: ניתן לרכוש פרגולת אלומיניום שנשענת על ארבעה עמודים. כאשר בונים פרגולה כזו, יש להשקיע ביציבות של היסודות ובחיזוקם. היציבות והעמידות של הפרגולה חשובה מאוד והיא משפיעה על בטיחות האנשים ששוהים בגינה.
  • פרגולה תלויה: לחלופין, ניתן לרכוש פרגולת אלומיניום תלויה, כלומר פרגולה שנשענת על קיר חיצוני או על מבנה בנוסף לשני עמודים שנמצאים במרחק זהה מהקיר. פרגולה זו מתאימה הן למקומות קטנים והן למקומות גדולים. כאשר בונים פרגולת אלומיניום תלויה, יש לוודא שהיא יציבה וחזקה על הקרקע באופן שלא יוצר עומס על הקיר עליו היא נשענת.
  • במהלך השנים, הפרגולות התפתחו והתקדמו וכיום ניתן לרכוש פרגולות חשמליות. הפרגולה החשמלית הינה פרגולה בעלת גג מתכוונן שמאפשר לכם להתאים את מידת ההצללה הרצויה על פי הרצונות והצרכים שלכם. פרגולה זו מורכבת מרפפות נעות. בעזרת המנוע של הפרגולה, תוכלו לאטום את הגינה מפני גשמים ולפתוח או לסגור אותה בהתאם למזג האוויר והתנאים החיצוניים.

כיצד בוחרים פרגולת אלומיניום לגינה?

כאשר אתם בוחרים פרגולת אלומיניום לגינה, עליכם לקחת בחשבון מספר משתנים מרכזיים.  ראשית, עליכם לקבוע תקציב מתאים. כיום, המחיר של פרגולת אלומיניום נע בין 500 ל- 1500 שקלים לכל מטר רבוע.

שנית, עליכם למדוד את הגינה בצורה מדויקת ולבדוק מהו גודל הפרגולה המתאים לכם. כאשר אתם קובעים את גודל הפרגולה, עליכם להתייחס לגובה ולשטח הרצוי. מומלץ לוודא שגובה הפרגולה מאפשר תנועה חופשית תחת הפרגולה ללא הפרעה לחלונות ומדחסים. כמו כן, ודאו שהשטח הנבחר מתאים לצרכים האישיים שלכם. בנוסף, ודאו שעיצוב הפרגולה מתאים לעיצוב הכללי של הגינה.

מחיר פרגולה אלומיניום

במחירון הפרגולות המלא והמעודכן של פרגולה מאסטר תוכלו לראות את המחירים המעודכנים לכל סוגי הפרגולות, ובפרט לפרגולת אלומיניום.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: