wood
צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר

צוות פרגולה מאסטר הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם הפרגולות

עבודות עץ לבית ולגינה, מחירים הכי טובים בארץ, כולל אחריות

עבודות עץ מאפשרות לבתים פרטיים, כמו גם לבתי עסק ומשרדים, ליהנות מדקורציה פונקציונלית, המשלבת את הטבע ביצירה ומכניסה לתוך חלל המבנה תחושה מיוחדת, אותה אפשר להשיג רק באמצעות עץ.

ניתן להוסיף עבודות מקוריות, שימושיות ואסתטיות להפליא במחירים נוחים ולקבל תוספת אלגנטית ומרשימה, המוסיפה תחושת חמימות ויופי לבית.

חברת פרגולה מאסטר, המתמחה ייצור מוצרי עץ מכל הסוגים, מציעה גם לכם ליהנות ממגוון עבודות עץ יפייפיות לבית ולבית העסק.

עבודות עץ לבית

כאשר מדברים על עבודות עץ, הכוונה היא למגוון רחב מאוד של מוצרים, אלמנטים ופריטים מעץ. ביניהם למשל פרגולות עץ, דקים, כיסוי לבריכה, רהיטים לגינה ולבית, פתרונות הצללה שונים, דקורציות, גדרות ושערים לגינה ועוד.

למעשה, בימים עברו, לפני המצאת הפלסטיק, מוצרים רבים היו מיוצרים בעיקר מעץ. וגם כיום, אנשים שמבקשים להכניס לביתם תחושת חמימות, אלגנטיות כפרית, יוקרה וייחודיות, משתמשים בעץ. בין אם מדובר על סגנון עיצוב כפרי, ובין אם על כל סגנון עיצוב אחר. שילוב עבודות כאלו הוא הדרך הטובה ביותר.

שילוב עבודות עץ בגינה

אולי יותר מכל מרחב אחר, הגינה מקבלת באהבה רבה אלמנטים שונים מעץ טבעי.

העץ משתלב בעיצוב הגינה בקלות, כמעט תמיד, מתאים לאופי החיצוני של המרחב הזה, גם אם מדובר על מרחב מאוד מעוצב ומטופח. ניתן לעצב מגוון עצום של אלמנטים מעץ לגינה ולכן שילוב מוצרי עץ בגינה (כמו פתרונות הצללה לגינה) הוא חלק אינטגרלי מעיצוב גינה מושקעת, נעימה ומזמינה.

סוגי עצים לביצוע עבודות עץ

מסביב לעולם יש אינספור סוגים של עצים. חלק גדול מהם משמש לבנייה ויצירה.

לעומת זאת, בישראל, קיימים כמה סוגי עץ בזמינות גבוהה, הנמצאים בשימוש קבוע לצורך ביצוע עבודות עץ מכל הסוגים:

עץ אורן – סוג העץ הנפוץ ביותר למגוון עצום של עבודות. החל בפרגולות וכלה ברהיטים, משמש לבניית מדפים, חדרי ילדים, מיטות ואביזרים דקורטיביים. עץ אורן נחשב זול יחסית וזו גם אחת הסיבות שהופכות אותו לנפוץ כל כך. אם כי הוא פחות עמיד מסוגים אחרים של עץ.

עץ אלון – נחשב עץ איכותי, נוח לתחזוקה ולכן מתאים לבניית מזנונים, כסאות ושידות, אם כי יש לו עמידות מאוד מוגבלת בפני מים ולכן פחות מתאים ליצירת אלמנטים חיצוניים, כמו פרגולות. ואף פחות מתאים לבניית מוצרי עץ לאמבטיה ולמטבח.

עץ איפאה – נחשב אחד מסוגי העצים העמידים והחזקים ביותר המשמשים לעבודות עץ בישראל. הוא עמיד במיוחד בפני נזקי מזג האוויר ולכן מתאים מאוד ליצירת מוצרי עץ לסביבת הבית החיצונית, כמו גם למטבח ולאמבטיה, אם כי הוא נחשב יקר מאוד ופחות מתאים לשימוש ביתי.

עץ אגוז – קיימים מינים שונים של עץ אגוז, אשר נחשבים יקרים יחסית, יפים ועמידים. עצים אלה משמשים לבניית רהיטים בעיקר.

עץ מלא, סנדוויץ, או סיבית

עץ מלא – הכוונה לעץ טבעי ככל האפשר, אשר עבר עיבוד מינימלי. לרוב זהו גם עץ יקר יחסית, בעל יתרונות רבים, אשר יש לו מראה יוקרתי, חמים, טבעי ומיוחד.

עץ סנדוויץ' – שכבות דקיקות של עץ, מודבקות אחת לשניה באופן שיוצר לוחות עץ גדולים, ישרים, עמידים, חזקים שאפשר להשתמש בהם לבנייה של אלמנטים שונים. נחשב איכותי ומתאים במיוחד לבניית חלקם הפנימי של ארונות מכל הסוגים.

סיבית – סוג נחות יחסית של עץ, זול, בעל עמידות חלקית, מיוצר משבבים ממוחזרים של עץ.

לסיכום

עבודות עץ של חברת פרגולה מאסטר מגיעות עם היתרון הברור של רמת מקצועיות גבוהה במיוחד, שפע של ניסיון ובסיס ידע רחב בתחום עבודות העץ.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה משתלמת!

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: